چند ایده عالی برای راه اندازی کسب و کار های اینترنتی که میتوانند شما را میلیونر کنند.

راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی به هیچ وجه کار ساده ای نیست.  اگر میخواهید از طریق کسب و کار اینترنتی به پول برسید  نیاز به یک ایده بسیار خوب و قوی برنامه  بازاریابی بسیار حرفه ای در  هر زمینه ای که علاقه مند هستید دارید.
اما خبر خوب اینجاست که می تونید با یک هاست و دامین و طرح قوی در کناریک سری  مهارت های اولیه ایده خود را تبدیل به واقعیت کنید.
یادتون نره که هر یک از ایده های کسب و کار رقابتی در میدان جنگ هستند و برای حرکت در این مسیر باید با تمام اسلحه های خود در خط مقدم  حرکت کنید.
نگاه کردن به ارقام بالای فروش برخی وب سایت ها  در یک ماه بیانگر این موضوع است که  چه درامد بالایی در گرو راه اندازی کسب و کار های اینترنتی است.
 

1- تبدیل شدن به یک سهامدار

یادگیری این موضوع که به کسب درامد آنلاین  برسیم خیلی اسان نیست اما هستند بسیاری از افرادی که درامد  بالای 1.000.000دلار در سال دارند اکثر این افراد از طریق جذب  سرمایه در فروشگاه های اینترنتی  به درامد رسیده بودند زیرا مردم ترجیح میدهند خودشان مستقیما خرید کنند تا از طریق یک شخص ثالث.
آمازون یکی از برنامه  های سهامداری محبوب در جهان است که حق کمیسیون آن بسیار پایین است در برخی از مشاغل استفاده از امازون میتواند بسیار سود اور باشد و تا 75 درصد حق کمیسون شما در کسب و کار را کاهش دهد.
در زمان خود کار کنید.!!!!

 

2- ساخت سایت مولتی مدیا

داشتن یک سایت خوب یک نقطه شروع برای کسب و کار شماست اما به نظرتون فقط این موضوع کافیه؟
تمرکزتان را  بر روی ساخت یک قابلیت منحصر به فرد نسبت به  سایت های دیگر رقبایتان قرار بدید.
سایت شما باید قابلیت های منحصر به فردی نسبت به کسب و کار شما داشته باشد.

 

3 راه اندازی یک فروشگاه تجارت الکترونیک

فروشگاه های اینترنتی در خط مقدم تجارت الکترونیک هستند، امروزه شما میتوانید با پرداخت مبلغ بسیار اندکی یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید .
 کیفیت مدیریت سایت شما رابطه ی مستقیمی با میزان درآمد شما خواهد داشت.

  •  تبلیغات اینترنتی
  •  تبلیغات کلیکی
  • بهینه سازی موتور های جستجو ، سئو
  • بازاریابی شبکه ای
  • رویدادهای حمایتی
  • و داشتن فهرستی از تمام عملکرد ها

را برای یک کسب و کار خوب نیاز دارید.
برا ی مثال Zappos
احتمالا فروشگاه های زیادی را در زمینه خرید کفش آنلاین مشاهده کرده اید  با اندکی جستجو در بین فروشکاه های اینترنتی کفش متوجه حضور این فروشگاه میشوید درامد این فروشگاه توسط امازون 900,000,000 دلار در سال اعلام شده است!!!!

منبع: یونتاش